Condominio Gran Felicita Castelo
Condominio Gran Felicita Castelo Belo Horizonte hotel ligt in de wijk Pampulha, op 4 km van cultuurgerichte attracties zoals het Museu de Ciências Naturais.
Het Museu de Arte da Pampulha is op 10 minuten met de auto weg van de bed en breakfast gelegen. Parque Ecológico do Bairro Caiçara bevindt zich ervandaan. Het Ecologisch Park Pampulha is op 2 km afstand van het hotel en de luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade is op 5 km afstand. Tot de nabijgelegen opmerkelijke religieuze gebouwen behoort de Igreja São Francisco de Assis, binnen 15-minuten rijafstand van Condominio Gran Felicita Castelo.
De kamers beschikken over faciliteiten als koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het vermaak van de gasten. Er zijn een apart toilet en een douche in de badkamers.
Espeto Do Manoel 3 ligt zeer dicht bij Condominio Gran Felicita Castelo Belo Horizonte, de afstand is op 500 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- São Francisco de Assis Church2,8 km
- Pampulha Lagoon3,4 km
- Mineirão2,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade7 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade van Condominio Gran Felicita Castelo hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Pampulha–Carlos Drummond de Andrade en Condominio Gran Felicita Castelo hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Condominio Gran Felicita Castelo hotel uitchecken?
Klanten van Condominio Gran Felicita Castelo hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in Condominio Gran Felicita Castelo hotel?
Condominio Gran Felicita Castelo hotel biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.